Vakonda | UAB "Vakonda group"

Sienų, lubų dažymas

Įėję į patalpą pirmiausia pastebime sienas. O tik vėliau įvertiname atskiras interjero detales. Netinkamai atliktas glaistymas, dažymas ir kiti nekokybiški vidaus apdailos darbai sunaikins bet kurio statinio interjero estetiką. Net ir gražiausiai įrengtas būstas gerai neatrodys, jeigu sienų, lubų glaistymas, dažymas bus neprofesionalus. Tai nepapuoš nei Jūsų namų, nei įstaigos.

Automatizuotas, sienų, lubų dažymas bei glaistymas atliekamas tikrų profesionalų. Daug investuojame į naujausią įrangą, todėl Jums galime pasiūlyti nepriekaištingą atliktų darbų rezultatą ir pigesnes paslaugas.

Dažymas

Sienas glaistome specialiu aparatu, todėl atlikto darbo kokybė yra geresnė, o procesas trunka dvigubai trumpiau. Šveitimą (arba paruošimą dažymui) atliekame tam skirtu įrenginiu, kuris darbo metu yra prijungiamas prie dulkių siurblio, todėl Jūsų namai nepavirs šiukšlynu, o darbas bus atliktas 5 kartus greičiau nei tai darant rankomis.

Sienų dayžmas atliekamas naudojant dažų purškimo aparatą, todėl dažai pasiskirsto tolygiai ir pasidengia vienodu sluoksniu, o jiems išdžiuvus nelieka dryžių, smulkių šiukšlių ar šešėlių kaip nutinka dažant voleliu.

Užsisakius vidaus apdailos paslaugas pas mus Jūsų namų sienų, lubų glaistymas, dažymas ar tapetavimas bus atliktas greitai, švariai, kokybiškai, o dabar dar ir už mažesnę kainą.

Norite sužinoti daugiau? Susisiekite su mumis Dažymas