Vakonda | UAB "Vakonda group"

Vidaus apdaila

Mūsų misija kurti ir tobulėti Jums. Dirbti Jums ir už Jus.

Nepriekaištinga vidaus apdaila – tai darbo rezultatas, kurį gaunate iš mūsų patyrusių meistrų komandos. Visi meistrai turi tarptautinės patirties, kurią gali pritaikyti savo darbe. Patariame kiekvienam atsižvelgdami į išplanavimą, jausmus ir poreikius. Visi darbai susiję su vidaus apdaila atliekami profesionaliais įrankiais, parinkus kokybiškas medžiagas.

Vizija – paversti svajones realybe.

Dėl mūsų kompleksiškumo vidaus apdaila Jūsų namuose bus atlikta greitai ir be papildoų rupesčių. Suteiksime visas vidaus apdailos paslaugas, pradedant dizainu, baigiant lemputės įsukimu. Klientui tereikės bendrauti su vienu žmogumi, nesiblaškant tarp daugybės pasiūlymų. Visus vidaus apdailos darbus patikėkite profesionalams. Iš mūsų gausite aiškią vidaus apdailos darbų sąmatą, kokybiškai sukomplektuotas apdailos medžiagas, profesionaliai atliktus darbus, bei tvarkingai priduodamas, išvalytas patalpas po visų vidaus apdailos – remonto darbų.

Vidaus apdaila

Darbai susiję su vidaus apdaila:

GKP pertvarų įrengimas, pakabinamų lubų įrengimas, lyginimas, glaistymas, dažymas, gruntavimas, plytelių klijavimas, grindų lyginimas ir klojimas, nestandartiniai sprendimai, griovimo darbai, tapetavimas, elektros darbai, santechnikos darbai.

Norite sužinoti daugiau? Susisiekite su mumis Vidaus apdaila