Vakonda | UAB "Vakonda group"

Stogų dengimas

Dengiame stogus profiliuotos skardos lakštais, betoninėmis ir keraminėmis čerpėmis, bituminėmis čerpėmis, bituminėmis prilydomomis ir klijuojamomis dangomis, įvairios paskirties plėvelėmis. Rekonstruojame stogus. Atliekame stogų skardinimo, šiltinimo darbus. Montuojame lietaus nuvedimo sistemas.

Įrengiame eksploatuojamus stogus- terasas, jas hidroizoliuojame ir apšiltiname.

Stogų dengimas

Įrengiame stogo laikančias medines konstrukcijas, paklotus, grebėstus, stogų pastogių pakalimus. Atliekame kitus su stogo konstrukcija susijusius darbus.

Parenkame reikalingas charakteristikas atitinkančias medžiagas.

Stogų dengimas

Dirbame su įvairaus sudėtingumo šlaitiniais stogais.

Pagrindinė stogo funkcija- apsaugoti namo konstrukcijas nuo atmosferinio poveikio ir atlaikyti konstrukcijai tenkančias apkrovas. Atmosferinis poveikis, tai vanduo, sniegas, vėjas, saulė, karštis, šaltis, susidarantis kondensatas. Manome, kad dažnai įrengiant stogą yra nepakankamai įvertinamas galimas sniego poveikis. Labai pavojingos yra konstrukcijai tenkančios gniuždymo, skėtimo jėgos, ypač papildomai atsirandančios šlapio sniego ir vėjo apkrovos.

Stogų dengimas

Todėl tik kvalifikuoti ir patirtį turintys meistrai gali kokybiškai ir patikimai įrengti stogą, apskardinti stogo konstrukcijas, išspręsti vandens nuvedimo, kondensato surinkimo ir stogo vėdinimo klausimus. Į tai būtina atsižvelgti parenkant stogo tipą, dangą, nuolydį, įrengiant stogo laikančias konstrukcijas, parenkant medienos skerspjūvius, gegnių bei grebėstų žingsnį.

Visa tai pajėgūs atlikti mūsų bendrovės specialistai ir meistrai.

Norite sužinoti daugiau? Susisiekite su mumis Stogų dengimas